Denne siden viser alle grunnskoler i Norge.
Du kan også bruke søkemotoren under for å finne skolen du ser etter.
Dersom du ønsker kontaktinformasjonen til alle skolene som er nevnt under, vennligst benytt kontaktskjemaet for å kjøpe en liste..
«Agder – Arendal»:
Arendal International School (Ais)
Asdal skole
Birkenlund skole
Eydehavn skole
Flosta skole
Hisøy skole 1-10 Skoler
Moltemyr skole
Myra skole
Nedenes skole
Nesheim skole
Roligheden skole Barne og Ungdomstrinnet
Rykene oppvekstsenter Avd skole
Sandnes skole
St Franciskus skole
Steinerskolen i Arendal
Stinta skole barne- og Ungdomstrinnet
Strømmen oppvekstsenter Avd skole
Stuenes skole Barne- og Ungdomstrinn
Agder – Birkenes:
Birkeland skole
Engesland skole
Herefoss skole
Agder – Bygland:
Bygland oppvekstsenter Avd skule
Byglandsfjord oppvekstsenter Avd skule
Agder – Bykle:
Bykle barne- og ungdomsskule
Fjellgardane skule
Agder – Eva og Hornnes:
Evje barneskule
Hornnes barneskule
Agder – Farsund:
Borhaug skole
Farsund barneskole
Vanse skole
Agder – Flekkefjord:
Gyland skole
Hidra skole
Sira skole
Sunde skole
Agder – Froland:
Froland barneskole
Mykland skole
Agder – Gjerstad:
Abel skole
Agder – Grimstad:
Eide skole
Fevik skole
Fjære barneskole
Frivoll skole
Hesnes skole montessoriskolen i Grimstad
Holviga barneskole
Jappa skole
Landvik skole
Agder – Hægebostad:
Eiken skule
Kollemo skule
Agder – Iveland:
Iveland skole
Agder – Kristiansand:
Brattbakken skole
Fagerholt skole
Finsland skole
Flekkerøy skole
Hellemyr skole
Hellemyr skole Kompetanse
Justvik skole
Karl Johans Minne skole
Karuss skole
Kringsjå skole
Kristiansand Internasjonale skole
Krossen skole
Krossen skole – Kompetanse
Langenes skole
Lovisenlund skole
Lunde skole
Mosoppvekssenter skole
Nygård skole
Oasen skole Birkelid AS
Oasen skole Strømme AS
Oasen skole Vågsbygd AS
Odderhei skole
Presteheia skole
Rosseland skole
Samfundets skole Sentrum
Sjøstrand skole
Slettheia skole
Solholmen skole
Steinerskolen i Kristiansand
Strømme skole
Tordenskjoldsgate skole
Torridal skole
Tunballen skole
Vardåsen skole
Ve skole
Voiebyen skole
Vågsbygd skole
Wilds Minne skole
Agder – Kvinesdal:
Austerdalen skole
Feda skole
Kvinlog skule
Liknes skole
Vesterdalen skole
Agder – Lillesand:
Borkedalen skole
Brentemoen skole
Høvåg skole
Justøy skole – montessoriskolen i Lillesand
Tingsaker skole
Agder – Lindesnes:
Bjelland skole
Frøysland skole
Furulunden skole
Holum skole
Ime skole
Laudal skole
Nyplass skole
Oasen skole Mandal AS
Spangereid skole
Vigmostad skole
Øyslebø skole
Agder – Lyngdal:
Berge barneskole
Byremo barneskule
Konsmo skole
Kvås skole
Stiftelsen Lyngdal Kristne grunnskole
Å barneskole
Årnes skole
Agder – Risør:
Hope oppvekstsenter Avdeling skole
Risør barneskole
Agder – Sirdal:
Sinnes skule
Tonstad skule
Agder – Tvedestrand:
Dypvåg skole
Holt skole
Songe skole
Tvedestrand skole
Agder – Valle:
Valle skule
Agder – Vegårshei:
Vegårshei skule
Agder – Vennesla:
Eikeland oppvekstsenter Avdeling skole
Hunsfoss skole
Kvarstein skole
Moseidmoen skole
Oasen skole Vennesla AS
Samkom skole
Skarpengland skole
Vennesla skole
Agder – Åmli:
Åmli skule
Agder – Åseral:
Åseral barne- og ungdomsskule
Akershus – Asker:
Arnestad skole
Billingstad skole
Blakstad skole
Bondi skole
Brusetkollen skole og ressurssenter
Drengsrud skole
Folkestad skole
Frydenlund skole
Hagaløkka skole
Heggedal skole
Hofstad skole
Hvalstad skole
Hyggen skole
Jansløkka skole
Mellom-Nes skole
Midtbygda skole
Nesøya skole
Nærsnes skole
Rønningen skole
Slemmestad barneskole
Solberg skole
Spikkestad skole
Steinerskolen i Asker
Steinerskolen i Hurum
Stiftelsen Asker International School
Stiftelsen Vollen montessoriskole
Sydskogen skole
Sætre skole
Tofte skole
Torvbråten skole
Vardåsen skole
Vettre skole
Akershus – Aurskog – Høland:
Aursmoen skole
Bjørkelangen skole
Bråte skole
Haneborg skole
Løken skole
Rømskog skole
Setskog oppvekstsenter Avd skole
Akershus – Frogn:
Dal skole
Drøbak Montessori skole AS
Drøbak skole
Dyrløkkeåsen skole
Heer skole
Sogsti skole
Akershus – Eidsvoll:
Bønsmoen skole
Dal skole
Eidsvoll Verk skole
Feiring skole
Kirkebygden barne- og ungdomsskole
Langset skole
Råholt skole
Steinerskolen på Eidsvoll
Stranden skole
Vilberg skole
Ytre Enebakk skole
Ås skole
Akershus – Gjerdrum:
Gjerdrum barneskole
Veståsen skole
Akershus – Hurdal:
Hurdal skole og kultursenter Avd skole
Akershus – Jevnaker:
Bergerbakken skole
Toso skole
Akershus – Lillestrøm:
Asak skole
Blaker skole
Brånås skole
Dalen skole
Frogner skole
Frydenlund skole og ressurssenter
Garderåsen skole
Gjellerås skole
Hovinhøgda skole
Kjeller skole
Oks grunnskole
Riddersand skole
Romerike steinerskole AS
Sagdalen skole
Skjetten skole
Sten-Tærud skole
Sørum skole
Sørumsand skole
Vesterskaun skole
Vigernes skole
Volla skole
Åsenhagen skole
Akershus – Lunner:
Grua skole
Harestua skole
Lunner barneskole
Akershus – Lørenskog:
Benterud skole
Finstad skole
Fjellhamar skole
Kurland skole
Luhr skole
Lørenskog friskole
Rasta skole
Rudolf steinerskolen Lørenskog
Solheim skole
Åsen skole
Akershus – Nannestad:
Eltonåsen skole
Kringler-Slattum skole
Maura skole
Preståsen skole
Akershus – Nesodden:
Berger skole
Bjørnemyr skole
Fjellstrand skole
Jaer skole
Myklerud skole
Nesoddtangen skole
Rudolf steinerskolen stiftelsen Avd Undervisning
Akershus – Nittedal:
Elvetangen skole
Holumskogen skole
Rotnes skole
Slattum skole
Sørli skole
Ulverud skole
Akershus – Nordre Follo:
Bøleråsen skole
Finstad skole
Follo barne- og ungdomsskole
Greverud skole
Hebekk skole
Kolbotn skole
Kråkstad skole
Langhus skole
Siggerud skole
Ski skole
Sofiemyr skole Holbergsvei
Tårnåsen skole
Vassbonn skole
Vevelstadåsen skole
Østli skole
Akershus – Rælingen:
Blystadlia skole
Fjerdingskole
Løvenstad skole
Nordskole
Rud skole
Smestad skole
Akershus – Ullensaker:
Algarheim skole
Bakke skole
Borgen skole
Døli skole
Gystadmarka skole
Hovin skole
Jessheim skole og ressurssenter
Mogreina skole
Nordkisa skole
Skogmo skole
Åreppen skole
Akershus – Vestby:
Bjørlien skole
Brevik skole
Hølen skole
Son skole
Vest skole
Akershus – Ås:
Brønnerud skole
Kroer skole
Nordskole
Rustad skole
Sjøskogen skole
Solberg skole
Steinerskolen i Ås
Åsgård skole
Buskerud – Bærum:
Anna Krefting skole
Bekkestua barneskole
Blommenholm skole
Bryn og Hammerbakken skole Bryn skole
Eikeli skole
Eiksmarka skole
Emma Hjorth skole
Evje skole
Glassverket skole
Grav skole
Gullhaug skole
Haslum skole
Hosle skole
Høvik skole
Høvik Verk skole
Jar skole
Jong skole
Levre skole
Lommedalen skole
Lysaker skole
Løkeberg skole
Oslo International School
Rykkinn skole
Skui skole
Snarøya skole
Stabekk skole
Steinerskolen i Bærum Grunnskoleundervisning
Stiftelsen Bærum montessoriskole
Storøya skole
Tanum skole
Buskerud – Drammen:
Akademiet realfagsskole Drammen AS
Aronsløkka skole
Bragernes skole
Brandengen skole
Danvik skole
Fjell skole
Gulskogen skole
Hallermoen skole
Konnerud skole
Krokstad skole
Mjøndalen skole
Norlights montessoriskole Drammen AS
Rosendal skole
Rødskog skole
Skoger skole
Solberg skole
Steinberg skole
Stenseth skole
Tangen skole
Tømmerås skole
Vestbygda skole
Øren skole
Åsen skole
Åskollen skole
Åssiden skole
Buskerud – Flesberg:
Flesberg skole
Buskerud – Flå:
Flå skole
Buskerud – Gol:
Gol skule
Buskerud – Hemsedal:
Hemsedal barne- og ungdomsskule
Buskerud – Hol:
Dagali og Skurdalen oppvekstsenter Avd skole
Geilo barne- og ungdomsskole
Hallingskarvet skole
Buskerud – Hole:
Røyse skole
Sundvollen oppvekstsenter Avdeling skole
Tyrifjord barne- og ungdomsskole
Vik skole
Buskerud – Kongsberg:
Efteløt skole
Gamlegrendåsen skole
Hvittingfoss barne- og ungdomsskole
Jondalen skole
Kongsgårdmoen skole
Madsebakken skole
Raumyr skole
Skavanger skole
Stiftelsen Kongsberg International School
Wennersborg skole
Buskerud – Krødsherad:
Krøderen skole
Noresund skole
Buskerud – Lier:
Egge skole
Gullaug skole
Hallingstad skole
Hegg skole
Heia skole
Hennummarka skole
Høvik skole
Nordal skole
Oddevall skole
Sylling skole
Buskerud – Modum:
Buskerud skole
Enger skole
Stalsberg skole
Sysle skole
Vikersund skole
Buskerud – Nes:
Auli skole
Fenstad skole
Fjellfoten skole
Framtun skole
Hoppensprett barneskole Brårud AS
Neskollen skole
Romerike International School
Skogbygda skole
Østgård skole
Årnes skole
Buskerud – Nesbyen:
Nesbyen barneskole
Buskerud – Nore og Uvdal:
Rødberg skole
Uvdal skole
Buskerud – Ringerike:
Benterud skole
Hallingskole
Helgerud skole
Nes skole
Ringerike Montessori AS
Ringerike steinerskole
Sokna skole
Steinsfjorden montessoriskole SA
Tyristrand skole
Ullerål skole
Vang skole
Veien skole
Buskerud – Rollag:
Veggli skole
Buskerud – Sigdal:
Eggedal skole
Nerstad skole
Prestfoss skole
Buskerud – Øvre Eiker:
Darbu barneskole
Hokksund barneskole
Ormåsen barneskole
Røren barneskole
Skotselv skole
Vestfossen barneskole
Buskerud – Ål:
Nedre-Ål skule
Nordbygdene skule
Torpo skule
Innlandet – Alvdal:
Alvdal barneskole
Innlandet – Dovre:
Dovre barneskole
Innlandet – Eidskog:
Eidskog montessoriskole SA
Magnor skole
Skotterud skole
Innlandet – Elverum:
Elverum kommune – Ydalir skole
Frydenlund skole
Hanstad barne- og ungdomsskole
Hernes skole
Lillemoen skole
Søbakken skole
Sørskogbygda skole
Vestad skole
Innlandet – Engerdal:
Engerdal barne- og ungdomsskole
Innlandet – Etnedal:
Etnedal skule
Innlandet – Folldal:
Folldal skole
Innlandet – Gausdal:
Fjerdum skole
Follebu skole
Forset skole
Innlandet – Gjøvik:
Biristrand skole
Blomhaug skole
Fredheim skole
Gjøvik skole
Grande skole
Kopperud skole
Lundstein skole
Redalen skole
Skrinnhagen skole
Snertingdal skole
Steinerskolen Gjøvik – Toten
Vindingstad skole
Innlandet – Gran:
Bjoneroa skole
Brandbu barneskole
Fredheim skole
Grymyr skole
Jaren skole
Moen skole
Sanne skole
Trintom skole
Innlandet – Gran:
Grue barne- og ungdomsskole
Innlandet – Hamar:
Greveløkka skole
Hamar Montessori skole
Ingeberg skole
Lovisenberg skole
Lunden skole
Prestrud skole
Ridabu skole
Rollsløkken skole
Solvang skole
Storhamar skole
Innlandet – Kongsberg:
Austmarka barne- og ungdomsskole
Brandval skole
Finnskogen montessoriskole Ba
Kongsvinger montessoriskole SA
Langeland skole
Marikollen skole
Roverud skole
Vennersberg skole
Innlandet – Lesja:
Lesja skule
Lesjaskog skule
Innlandet – Lillehammer:
Engesvea barne- og ungdomsskole
Hammartun skole
Jørstadmoen skole
Nordre Ål skole
Røyslimoen skole
Stiftelsen Lillehammer steinerskole
Søre Ål barneskole
Vingar skole
Vingrom skole
Innlandet – Lom:
Loar skule
Innlandet – Løten:
Hedemarken friskole
Jønsrud skole
Lund skole
Østvang skole
Ådalsbruk skole
Innlandet – Nord-Aurdal:
Nord-Aurdal barneskole
Valdres montessoriskule SA
Innlandet – Nord-Fron:
Barhaug skole
Kvam skole
Skåbu oppvekstsenter Avd skole
Sødorp skole
Innlandet – Nord-Odal:
Garvik skole
Sand sentralskole
Innlandet – Nord-Land:
Nordre Land kommune Dokka barneskole
Nordre Land kommune Torpa barne- og ungdomsskole
Innlandet – Os:
Dalsbygda skole
Os skole
Innlandet – Rendalen:
Berger skole
Fagertun skole
Innlandet – Ringebu:
Fåvang skole
Ringebu skole
Venabygd montessoriskole
Innlandet – Ringsaker:
Brøttum barne- og ungdomsskole
Fagerlund skole
Fagernes skole
Gaupen skole
Hempa skole
Kirkekretsen skole
Kirkenær skole
Kylstad skole
Lismarka skole
Moelv skole
Mørkved skole
Nes barneskole
Stavsberg skole
Åsen skole
Innlandet – Sel:
Heidal skule
Otta skole
Innlandet – Skjåk:
Skjåk barne- og ungdomsskule
Innlandet – Stange:
Arstad skole
Breidablikk skole
Espa skole og barnehage Avd skole
Hoberg skole
Solvin skole
Stange skole
Steinerskolen på Hedemarken Avd grunnskolen Ottestad
Tangen skole
Vallset skole
Åsbygda skole
Innlandet – Stor-Elvdal:
Koppang skole
Sollia barne- og ungdomsskole
Innlandet – Søndre-Land:
Fryal skole
Land montessoriskole
Odnes skole
Innlandet – Sør-Aurdal:
Bagn skule
Begnadalen skole
Hedalen barne- og ungdomsskole
Innlandet – Sør-Fron:
Harpefoss skule
Midtbygda oppvekstsenter Avd skule
Innlandet – Sør-Odal:
Glommasvingen skole
Innlandet – Tolga:
Tolga skole
Vingelen skole
Innlandet – Trysil:
Innbygda skole
Jordet skole
Trysil montessoriskole SA
Vestre Trysil skole
Innlandet – Tynset:
Fåset skole og barnehage Avd skole
Kvikne skole
Tylldalen skole
Tynset barneskole
Innlandet – Vang:
Vang barne- og ungdomsskule
Innlandet – Vestre Slidre:
Vestre Slidre skule
Innlandet – Vestre Toten:
Bøverbru skole
Korta skole
Raufoss skole
Reinsvoll skole
Thune skole
Innlandet – Vågå:
Lalm skule
Innlandet – Våler (innlandet):
Våler barne- og ungdomsskole
Innlandet – Østre Toten:
Hoffsvangen skole
Kapp skole
Kolbu skole
Nordli skole
Stange skole
Toten montessoriskole
Totenviken skole
Vilberg skole
Innlandet – Øyer:
Aurvoll skole
Solvang skole
Innlandet – Øystre Slidre:
Lidar skule
Rogne skule
Innlandet – Åmot:
Osen oppvekstsenter Avdeling skole
Rena skole
Åmot montessoriskole SA
Innlandet – Åsnes:
Flisa skole
Jara skole
Solør montessoriskole
Sønsterud skole
Møre og Romsdal – Aukra:
Gossen barne- og ungdomsskole Avd skole
Julsundet skole
Møre og Romsdal – Aure:
Aure barne- og ungdomsskole
Tustna barne- og ungdomsskole
Møre og Romsdal – Averøy:
Bodalen friskole
Bruhagen barneskole
Utheim skole
Møre og Romsdal – Fjord:
Eidsdal skule
Stordal skule
Valldal skule
Møre og Romsdal – Giske:
Giske skule
Godøy skule
Valderøy barneskule
Vigra skule
Møre og Romsdal – Gjemnes:
Angvik skule
Batnfjord skule
Torvikbukt skule SA
Møre og Romsdal – Hareid:
Bigset skule
Brandal friskule
Hareid skule
Hjørungavåg skule
Møre og Romsdal – Herøy:
Bergsøy skule
Einedalen skule
Leikanger skule
Moltu skule
Møre barne- og ungdomsskule
Nerlandsøy skule
Stokksund barne- og ungdomsskule
Møre og Romsdal – Hustadvika:
Bud barne- og ungdomsskule
Eide barneskole
Haukås skole
Hustad barne- og ungdomsskule
Jendem skole
Lyngstad og Vevang skole
Sylte og Malme skule
Tornes skule
Møre og Romsdal – Kristiansund:
Allanengen skole
Bjerkelund skole
Dalabrekka skole
Dale barneskole
Frei skole
Gomalandet skole
Innlandet skole
Nordlandet barneskole
Rensvik skole
Møre og Romsdal – Molde:
Bolsøya skole
Eidsvåg barne- og ungdomsskole
Eresfjord barne- og ungdomsskule
Kleive oppvekstsenter skole
Kvam skole
Kviltorp skole
Langmyra skole
Midsund montessoriskule AS
Midsund skule
Molde friskole
Nordbyen skole
Sekken oppvekstsenter skole
Sellanrå skole
Skjevik barne- og ungdomsskole
Tøndergård skole og ressurssenter
Vistdal skole
Vågsetra barne- og ungdomsskole
Møre og Romsdal – Rauma:
Innfjorden friskole SA
Isfjorden skole
Måndalen barne- og ungdomsskule
Åfarnes barne- og ungdomsskole
Åndalsnes barneskole
Møre og Romsdal – Sande:
Gursken oppvekstsenter Avd skule
Kvamsøy barne- og ungdomsskule
Larsnes skule
Møre og Romsdal – Smøla:
Smøla barneskole
Møre og Romsdal – Stranda:
Ringstad skule
Sunnylven skule
Møre og Romsdal – Sula:
Fiskarstrand skule
Langevåg skule
Måseide skule
Solevåg skule
Møre og Romsdal – Sunndal:
Gjøra oppvekstsenter Avd skule
Løykja skole
Sande skole
Tredal skole
Ålvundfjord skule
Møre og Romsdal – Surnadal:
Bøfjorden og Bæverfjord oppvekstsenter Avd Bæverfjord skule
Mo oppvekstsenter Avd skule
Surnadal barne- og ungdomsskule
Todalen og Stangvik oppvekstsenter
Møre og Romsdal – Sykkylven:
Aure skule
Hundeidvik privatskule AS
Sørestranda skule
Ullavik skule
Velledalen montessoriskule AS
Vik skule
Møre og Romsdal – Tingvoll:
Meisingset oppvekstsenter Avd skole
Straumsnes barne- og ungdomsskole
Tingvoll barne- og ungdomsskole
Møre og Romsdal – Ulstein:
Haddal skule
Hasund skule
Ulstein skule
Ulsteinvik barneskule
Møre og Romsdal – Vanylven:
Fiskå skule
Myklebust skule
Åheim skule
Møre og Romsdal – Vestnes:
Fiksdal oppvekstsenter Skule
Helland barneskule
Tomrefjord skule
Vike montessoriskule SA
Møre og Romsdal – Volda:
Bratteberg skule
Dalsfjord skule
Folkestad skule
Hornindal skule
Mork skule
Øyra skule
Møre og Romsdal – Ørsta:
Dalane skule
Hovden skule
Sæbø skule
Vartdal skule
Velle skule
Vikemarka skule
Åmås friskule
Møre og Romsdal – Ålesund:
Aspøy skole
Blindheim barneskole
Brattvåg barneskule
Ellingsøy barne- og ungdomsskole
Emblem skule
Flem skule
Flem skule
Grytastranda montessoriskule
Haramsøy skule
Harøy skule
Hatlane skole
Hessa skole
Hildre montessoriskule SA
Larsgården skole
Lerstad barneskole
Møre barne- og ungdomsskule Skodje AS
Skodje barneskule
Spjelkavik barneskole
Steinerskolen Ålesund
Stette friskule SA
Stokke og Vik skole
Søvik skule
Tennfjord skule
Valle skule
Vatne barneskule
Volsdalen skole
Ørskog skule 1-10 skule
Aalesund International School
Åse skole
Nordland – Alstahaug:
Bjarnetjønna skole
Søvik oppvekstsenter Avd skole
Tjøtta oppvekstsenter Avd skole
Nordland – Andøy:
Andenes skole
Bleik og Omegn Montessori Skolelag
Risøyhamn skole
Nordland – Beiarn:
Beiarn barne- og ungdomsskole
Nordland – Bindal:
Bindalseidet skole SA
Terråk skole
Nordland – Bodø:
Alberthaugen skole
Alstad barneskole
Aspåsen skole
Bodøsjøen skole
Grønnåsen skole
Hunstad barneskole
Kjerringøy oppvekstsenter Avd skole
Løpsmark skole
Misvær oppvekstsenter Avd skole
Mørkvedmarka skole
Rønvik skole
Saltstraumen skole
Saltvern skole
Skaug oppvekstsenter Avd skole
Skolen i Væran Avd skole
St Eysteins skole
Støver skole
Tverlandet skole
Østbyen skole
Nordland – Brønnøy:
Brønnøysund barne- og ungdomsskole
Hilstad Barne-Og ungdomsskole
Nordhus skole
Salhus skole
Nordland – Bø:
Eidet skole
Steine skole
Straume skole
Nordland – Dønna:
Dønna barne- og ungdomsskole
Løkta oppvekstsenter Avd skole
Nord-Dønna montessoriskole
Nordland – Evenes:
Evenes skole
Nordland – Fauske Fuosko:
Sulitjelma skole
Valnesfjord skole
Vestmyra skole
Nordland – Flakstad:
Ramberg skole
Vikten skole
Nordland – Gildeskål:
Inndyr skole Avd skole
Nygårdsjøen oppvekstsenter Avd skole
Sandhornøy skole
Sørarnøy skole og barnehage Avd skole
Nordland – Grane:
Grane barne- og ungdomsskole
Nordland – Hábmer – Hamarøy:
Drag skole
Hamarøy montessoriskole
Innhavet oppvekstsenter Avd skole
Oppeid skole
Nordland – Hadsel:
Melbu skole
Sandnes skole
Stokmarknes skole
Nordland – Hemnes:
Bleikvassli skole
Finneidfjord skole
Hemnes sentralskole
Korgen sentralskole
Nordland – Herøy:
Herøy skole
Nordland – Leirfjord:
Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tverlandet oppvekstsenter Avdeling skole
Ulvang oppvekstsenter Avdeling skole
Nordland – Lurøy:
Aldersund oppvekstsenter skole Barneskole
Konsvik oppvekstsenter Avd skole
Kvarøy oppvekstsenter skole
Lovund skole
Onøy Lurøy oppvekstsenter Avd skole
Sleneset oppvekstsenter Avd skole
Nordland – Lødingen:
Lødingen skole
Vestbygd skole
Nordland – Meløy:
Enga skole
Glomfjord skole
Halsa skole
Neverdal Enspire skole AS
Reipå skole
Spildra skole
Nordland – Moskenes:
Sørvågen skole
Nordland – Narvik:
Ankenes skole
Ballangen skole
Beisfjord barneskole
Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Frydenlund skole
Håkvik barneskole
Kjøpsvik skole
Narvik montessoriskole
Skistua barneskole
Skjomen skole
Nordland – Narvik:
Nesna skole Avd Nesna
Nordland – Rana:
Båsmo barneskole
Dalsgrenda montessoriskole SA
Gruben barneskole
Grønfjelldal montessoriskole SA
Hauknes skole
Lyngheim skole
Selfors barneskole
Skonseng skole
Storforshei barne- og ungdomsskole
Utskarpen barne- og ungdomsskole
Ytteren skole
Nordland – Rødøy:
Jektvik skole
Rødøy skole
Tjongsfjord skole
Øresvik skole
Nordland – Røst:
Røst barne- og ungdomsskole
Nordland – Saltdal:
Rognan barneskole
Røkland skole Grunnskolen
Nordland – Sortland – Suortá:
Jennestad montessoriskole
Lamarka skole
Maurnes skole
Sigerfjord skole
Sortland barneskole
Strand skole
Nordland – Steigen:
Laskestad skole
Steigenskolen Leinesfjord
Nordland – Sømna:
Vik skole
Nordland – Sørfold:
Røsvik skole
Straumen skole
Nordland – Træna:
Husøy skole
Nordland – Vefsn:
Granmoen skole
Kulstad skole
Mosjøen skole
Olderskog skole
Nordland – Vega:
Vega barne- og ungdomsskole
Nordland – Vestvågøy:
Ballstad skole
Buksnes skole
Bøstad skole
Eltoft montessoriskole AS
Fygle skole
Leknes skole
Opdøl montessoriskole AS
Svarholt skole
Nordland – Vevelstad:
Vevelstad sentralskole
Nordland – Værøy:
Værøy skole
Nordland – Vågan:
Gimsøy skole
Henningsvær skole
Kabelvåg skole
Laukvik skole
Laupstad skole
Skrova skole
Svolvær skole
Ørsnes privatskole
Nordland – Øksnes:
Alsvåg skole
Myre skole
Nordland – Åborte – Hattfjeldal:
Hattfjelldal oppvekstsenter Avd skole
Susendal oppvekstsenter Avd skole
Nordland – Åborte – Hattfjeldal:
Hattfjelldal oppvekstsenter Avd skole
Susendal oppvekstsenter Avd skole
Oslo – Oslo:
Abildsø skole
Ammerud skole
Bakås skole
Bekkelaget skole
Berg skole
Bestum skole
Bjølsen skole
Bjørndal skole
Bjørnsletta skole
Bogstad skole
Bolteløkka skole
Bryn skole
Brynseng skole
Bygdøy skole
Bøler skole
Den Tysk-Norske skolen i Oslo
Disen skole
Ekeberg skole
Ellingsrudåsen skole
Fernanda Nissen skole
Furuset skole
Gamlebyen skole
Godlia skole
Grefsen skole
Grindbakken skole
Grorud skole
Grünerløkka skole
Hallagerbakken skole
Hasle skole
Haugen skole
Haugenstua skole
Haukåsen skole
Holmen skole
Huseskole
Høybråten skole
Høyenhall skole
Ila skole
Jeriko skole
Kampen skole
Karlsrud skole
Kastellet skole
Kjelsås skole
Klemetsrud skole
Korsvoll skole
Kringsjå skole
Lakkegata skole
Lambertseter skole
Lilleaker skole
Lilleborg skole
Lindeberg skole
Linderud skole
Ljabruskolen – steinerskole for Elever Med Spesielle Behov
Ljan skole
Lusetjern skole
Lutvann skole
Lycee Francais Rene Cassin Doslo
Lysejordet skole
Lønnebakken skole
Løren skole
Majorstuen skole
Manglerud skole
Maridalen skole
Marienlyst skole
Mortensrud skole
Munkerud skole
Møllergata skole
Nedre Bekkelaget skole
Nordpolen skole
Nordseter skole
Nordstrand skole
Nordtvet skole
Nordvoll skole
Norlights International School Oslo AS
Nyskolen i Oslo
Nøklevann skole
Oppsal skole
Oslo kommune Språksenteret
Oslo montessoriskole
Prinsdal skole
Refstad skole
Rommen skole
Rosenholm skole
Rudolf steinerskolen i Oslo
Ruseløkka skole
Rustad skole
Ryenberget skole
Rødtvet skole
Sagene skole
Seterbråten skole
Sinsen skole
Skjønnhaug skole
Skøyen skole
Slemdal skole
Smestad skole
St Sunniva skole Avd Undervisning
Steinerskolen på Nordstrand
Stenbråten skole
Stiftelsen montessoriskolen Lyse
Stovner skole
Svendstuen skole
Sørkedalen skole
Teglverket skole Barne- og ungdomsskole
Tiurleiken skole
Tonsenhagen skole
Toppåsen skole
Trasop skole
Trosterud skole
Tveita skole
Tøyen skole
Tåsen skole
Ullevål skole
Ullevålsveien skole
Uranienborg skole
Vahl skole
Veitvet skole
Vestli skole
Vetland skole grunnskole
Vinderen skole
Voksen skole
Vollebekk skole
Vålerenga skole
Østensjø skole
Østmarka skole
Årvoll skole
Rogaland – Bokn:
Bokn skule
Rogaland – Eigersund:
Eigerøy skole
Gamleveien skole
Grøne Bråden skole
Helleland skole
Hellvik skole
Husabø skole
Rundevoll skole
Samfundets skole Egersund
Rogaland – Gjesdal:
Bærland skole
Dirdal skole
Kongstun Kristne friskole
Oltedal skole
Solås skole
Ålgård skole
Rogaland – Haugesund:
Austrheim skole
Brakahaug skole
Gard skole
Hauge skole
Lillesund skole
Rossabø skole
Røvær skole
Saltveit skole
Skåredalen skole
Solvang skole
Steinerskolen i Haugesund
Rogaland – Hjelmeland:
Fister skule
Hjelmeland skule
Årdal skule
Rogaland – Hå:
Bø skule
Høyland skule
Motland skule
Ogna skule
Varhaug skule
Vigrestad storskule
Rogaland – Karmøy:
Avaldsnes skole
Eide skole
Ferkingstad skole
Grindhaug skole
Haugesund International School
Håvik skole
Kolnes skole
Kopervik skole
Kvalavåg montessoriskole AS
Mykje skole
Norheim skole
Sevland skole
Skudeneshavn skole
Stokkastrand skole
Sørhåland barneskole AS
Torvastad skole og kultursenter
Veavågen skole
Ådland skole
Åkra skole
Rogaland – Klepp:
Bore skule
Engelsvoll skule
Horpestad skule
Kleppe skule
Orre skule
Orstad skule
Tu skule
Rogaland – Kvitsøy:
Kvitsøy skole
Rogaland – Lund:
Heskestad skule
Kiellands Minde skole
Nygård barneskole
Rogaland – Randaberg:
Goa skole
Grødem skole
Harestad skole
Rogaland – Sandnes:
Aspervika skole
Austrått skole
Bogafjell skole
Buggeland skole
Figgjo skole
Forsand skule
Ganddal skole
Hana skole
Hommersåk skole
Høle barne- og ungdomsskule
Iglemyr skole
Kleivane skole
Kyrkjevollen skole
Lura skole
Malmheim skole
Maudland skole
Porsholen skole
Sandnes friskole AS
Sandnes International School AS
Sandved skole
Smeaheia skole
Stangeland skole
Sviland skule
Sørbø skole
Trones skole
Tryggheim Forus barne- og ungomsskole
Vatneli skole
Rogaland – Sauda:
Austarheim skule
Fløgstad skule
Risvoll skule
Rogaland – Sokndal:
Sokndal skole
Rogaland – Sola:
Dysjaland skule
Grannes skole
Haga skole
Håland skole
Røyneberg skole
Sande skole
Skadberg skole
Sola skole
Storevarden skole
Rogaland – Stavanger:
Auglend skole
Biss Gausel
Biss Sentrum AS
Buøy skole
Byfjord skole
Eiganes skole
Finnøy sentralskule
Fogn oppvekstsenter Avdeling skule
Gausel skole
Godeset skole
Hafrsfjord skole
Hundvåg skole
Johannes læringssenter Flerspråklige Barn
Jåtten skole
Kampen skole
Kristen friskole AS
Kvaleberg skole
Kvernevik skole
Lassa skole
Madlamark skole
Madlavoll skole
Mosterøy skole
Norlights montessoriskole Stavanger AS
Nylund skole
Ombo oppvekstsenter Avdeling skule
Roaldsøy skole
Sjernarøy oppvekstsenter Avdeling skule
Skeie skole
Stavanger Kristne grunnskole
Steinerskolen Stavanger Grunnskole
Storhaug skole
Sunde skole
Tasta skole
Teinå skole
Tjensvoll skole
Vardenes skole
Vassøy skole
Vaulen skole
Vikevåg skule
Våland skole
Rogaland – Strand:
Fjelltun skole
Kfskolen – Jørpeland
Nordre Strand skole
Tau skole
Tryggheim Strand AS
Rogaland – Suldal:
Erfjord skule Avd skule
Jelsa oppvekstsenter Avd skule
Marvik skule
Nesflaten oppvekstsenter Avd skule
Sand skule Avd skule
Vanvik oppvekstsenter Avd skule
Vinjar skule Avd skule
Rogaland – Time:
Bryne skule
Frøyland skule
Hognestad skule
Jærtun Lutherske friskule
Lye skule
Rosseland skule
Undheim skule
Rogaland – Tysvær:
Frakkagjerd barneskole
Førland skule
Førre skole
Grinde skule
Nedstrand barne- og ungdomsskule
Straumen skule
Tysværvåg barne- og ungdomsskule
Rogaland – Utsira:
Utsira skole
Rogaland – Vindafjord:
Bjoa skule
Imsland skule
Sandeid skule
Skjold skule
Vats skule
Vik skule
Vikedal skule
Vågen skule
Ølen skule
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Alta:
Alta Kristne grunnskole SA
Bossekop skole
Elvebakken skole
Gakori skole
Haldde montessoriskole SA
Kaiskuru skole
Komsa skole
Kvalfjord skole
Leirbotn skole
Rafsbotn skole
Talvik skole
Tverrelvdalen skole
Øvre Alta skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Balsfjord:
Laksvatn oppvekstsenter Avd skole
Nordkjosbotn skole
Sand skole
Storsteinnes skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Bardu:
Nedre Bardu skole
Setermoen skole
Øvre Bardu skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Berlevåg:
Berlevåg skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Båtsfjord:
Båtsfjord skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Deatnu – Tana:
Boftsa oppvekstsenter Avdeling skole
Deanu Sàmeskuvla
Tana Montessoriskole AS
Tanabru skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Dielddanuorri – Tjeldsund:
Grov skole
Kongsvik skole
Ramsund Skole/Tjeldsund ungdomsskole
Sandstrand oppvekstsenter Avd skole
Skånland skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Dyrøy:
Elvetun skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Gáivuotna – Kåfjord – Kaivuono:
Indre Kåfjord barne- og ungdomsskole
Manndalen skole
Olderdalen skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Gamvik:
Mehamn skole
Skjånes skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Gratangen:
Gratangsbotn skole
Montessoriskolen Morgan AS
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Guovdageaidnu – Kautokeino:
Kautokeino barneskole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Hammerfest – Hámmerfeasta:
Baksalen skole
Fjordtun skole
Forsøl skole
Fuglenes skole
Kokelv oppvekstsenter
Kvalsund skole
Reindalen skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Harstad – Hárstták:
Bergseng skole
Harstad montessoriskole SA
Harstad skole 1 – 7 skole
Kanebogen skole
Kila skole
Medkila skole
Seljestad barneskole
Sørvik skole
Øyriket oppvekstsenter Avd skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Hasvik:
Breivikbotn skole
Hasvik skole
Sørvær oppvekstsenter Avdeling skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Ibestad:
Andørja montessoriskole
Ibestad skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Kárášjohka – Karasjok:
Karasjok grunnskole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Karlsøy:
Hansnes barne- og ungdomsskole
Vanna montessoriskole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Kværfjord:
Borkenes skole
Flesnes oppvekstsenter Avd skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Kvænangen:
Kvænangen barne- og ungdomsskole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Lebesby:
Kjøllefjord skole
Lebesoppvekstsenter Avdeling skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Lavangen:
Lavangen skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Loppa:
Høgtun skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Lyngen:
Eidebakken skole
Lenangen skole
Lyngsdalen oppvekstsenter Avdeling skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Målselv:
Bjørkeng oppvekstsenter Avd skole
Fagerlidal skole
Karlstad oppvekstsenter Avd skole
Mellembygd Kultur og oppvekstsenter Avd skole
Olsborg skole
Sameskolen i Troms
Øvergård montessoriskole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Måsøy:
Gunnarnes skole
Havøysund skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Nordkapp:
Honningsvåg skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Nordreisa – Ráisa – Raisi:
Reisa montessoriskole
Rotsundelv skole
Storslett skole
Straumfjordnes skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Porsanger – Porsángu – Porsanki:
Billefjord Sjøsamiske oppvekstsenter Avdeling skole
Børselv skole
Lakselv barneskole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Salangen:
Salangen kommune Salangen skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Senja:
Berg montessoriskole
Botnhamn skole Grunnskole 1.-10.
Finnsnes barneskole
Gibostad barne- og ungdomsskole
Gryllefjord skole
Husøy skole
Kårvik skole
Medskole
Rossfjord barne- og ungdomsskole
Senja montessoriskole
Silsand barneskole
Stonglandet skole
Trollvik skole
Vikstranda skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Skjervøy:
Skjervøy barneskole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Storfjord – Omasvuotna – Omasvuono:
Hatteng skole
Skibotn skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Svalbard:
Longyearbyen skole Grunnskole og videregående
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Sørreisa:
Gottesjord skole
Skøelv skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Sør-Varanger:
Bugøynes oppvekstsenter Avd skole
Hesseng flerbrukssenter Avd skole
Jakobsnes oppvekstsenter Avd skole
Kirkenes barneskole
Pasvik skole
Sandnes og Bjørnevatn skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Tromsø:
Bjerkaker skole
Borgtun skole
Ekrehagen skole Adventistsamfunnets Grunnskoler
Ersfjordbotn skole
Fagereng skole
Gyllenborg skole
Hamna skole
Hillesøyskolen Brensholmen skole
Kaldfjord skole
Krokelvdalen skole
Lakselvbukt skole
Lunheim skole
Mortensnes skole
Prestvannet skole
Ramfjord skole
Reinen skole
Sandnessund skole
Selnes skole
Skittenelv skole
Skjelnan skole
Slettaelva skole
Solneset skole
Stakkevollan skole
Steinerskolen i Tromsø
Stiftelsen Tromsø International School
Storelva skole
Straumsbukta skole
Tromsdalen skole
Trondjord skole
Vengsøy skole
Vikran skole
Workinnmarka skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Unjárga – Nesseby:
Nesseoppvekstsenter Unjargga Oahppogaldu Avd skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Vadsø:
Vadsø barne- og kulturskole Avd skole
Vadsø kommune Vestre Jakobselv oppvekstsenter Avd skole
Troms og Finnmark – Romsa ja Finnmárku – Tromssa ja Finmarkku – Loabák – Vardø:
Vardø kommune grunnskole
Trøndelag – Trööndelage – Flatanger:
Lauvsnes skole
Utvorda skole
Trøndelag – Trööndelage – Frosta:
Frosta skole
Trøndelag – Trööndelage – Frøya:
Dyrøy oppvekstsenter Avd skole
Mausund oppvekstsenter Avd skole
Nabeita oppvekstsenter Avd skole
Nordskag oppvekstsenter Avd skole
Sistranda barneskole
Trøndelag – Trööndelage – Grong:
Grong barne- og ungdomsskole
Harran oppvekstsenter Avdeling skole
Trøndelag – Trööndelage – Heim:
Halsa barne- og ungdomsskole
Sodin skole
Svanem skole
Vinjeøra skole
Trøndelag – Trööndelage – Hitra:
Barman oppvekstsenter Avd skole
Fillan skole
Knarrlagsund oppvekstsenter Avd skole
Strand oppvekstsenter Avd skole
Trøndelag – Trööndelage – Holtålen:
Haltdalen oppvekstsenter Avd skole
Hov skole
Trøndelag – Trööndelage – Høylandet:
Høylandet barne- og ungdomsskole
Trøndelag – Trööndelage – Inderøy:
Innherred Kristne skole
Lyngstad skole
Mosvik skole
Røra skole
Sakshaug skole
Sandvollan skole
Utøy skole
Trøndelag – Trööndelage – Indre Fosen:
Fevåg/Hasselvika skole
Mælan skole
Skaugdalen montessoriskole SA
Stadsbygd skole
Testmann Minne skole
Vanvikan skole
Åsly skole
Trøndelag – Trööndelage – Leka:
Leka barne- og ungdomsskole
Trøndelag – Trööndelage – Levanger:
Ekne barneskole
Frol barneskole
Halsan barneskole
Markabygda montessoriskole SA
Nesheim skole
Skogn barne- og ungdomsskole
Vårtun Kristne oppvekstsenter SA
Ytterøy barne- og ungdomsskole
Åsen barne- og ungdomsskole
Trøndelag – Trööndelage – Lierne:
Stortangen skole
Sørli skole
Trøndelag – Trööndelage – Malvik:
Hommelvik skole
Saksvik skole
Sveberg skole
Vikhammer skole
Trøndelag – Trööndelage – Melhus:
Brekkåsen skole
Eid skole og barnehage Avd skole
Flå skole og barnehage Avd skole
Gimse skole
Gåsbakken skole og barnehage Avd skole
Hovin skole og barnehage Avd skole
Høyeggen skole
Lundamo skole og barnehage Avd skole
Rosmælen skole og barnehage Avd skole
Trøndelag – Trööndelage – Meråker:
Meråker skole
Trøndelag – Trööndelage – Midtre Gauldal:
Budal Oppvekstområde Avd skole
Singsaas Oppvekstområde Avd skole
Soknedal skole
Støren barneskole
Trøndelag – Trööndelage – Namsos – Nåavmesjenjaelmie:
Bangsund skole
Bjørkly skole
Høknes barneskole
Høknes ungdomsskole
Jøa barne- og ungdomsskole
Namdalseid skole
Namsos ungdomsskole
Namsos barneskole
Otterøy oppvekstsenter Avd skole
Statland skole
Sørenget oppvekstsenter Avd skole
Vestbyen skole
Trøndelag – Trööndelage – Namsskogan:
Namsskogan skole
Trones skole
Trøndelag – Trööndelage – Nærøysund:
Austafjord oppvekstsenter Avdeling skole
Foldereid oppvekstsenter Avd skole
Kolvereid skole
Nærøysundet skole
Rørvik skole
Val Skoler AS
Trøndelag – Trööndelage – Oppdal:
Aune barneskole
Drivdalen skole
Midtbygda skole
Vollan skole
Trøndelag – Trööndelage – Orkland:
Evjen skole
Gjølme skole
Grøtte skole
Lensvik skole
Lysheim skole
Løkken Verk montessoriskole SA
Meldal barne- og ungdomsskole
Orkanger barneskole
Aa skole
Årlivoll skole
Trøndelag – Trööndelage – Overhalla:
Hunn skole
Overhalla barne- og ungdomsskole
Overhalla montessorieskole SA
Trøndelag – Trööndelage – Rennebu:
Rennebu barne- og ungdomsskole
Voll skole AS
Trøndelag – Trööndelage – Rindal:
Rindal skole
Trøndelag – Trööndelage – Røros:
Brekken skole
Glåmos skole
Røros skole
Trøndelag – Trööndelage – Raarvihke – Røyrvik:
Røyrvik oppvekstsenter Avdeling skole
Trøndelag – Trööndelage – Selbu:
Bell skole
Selbustrand skole
Trøndelag – Trööndelage – Skaun:
Buvik skole
Børsa skole
Jåren-Råbygda oppvekstsenter Avd skole
Venn oppvekstsenter Avd skole
Viggja oppvekstsenter Avdeling skole
Trøndelag – Trööndelage – Snåase – Snåsa:
Snåsa montessoriskole SA
Snåsa skole
Åarjel-Saemiej Skuvle
Trøndelag – Trööndelage – Steinkjer:
Beitstad skole
Binde skole
Byafossen skole
Egge barneskole
Folla skole
Henning skole
Kvam skole
Lø skole
Malm skole
Mære skole
Ogndal skole
Steinkjer montessoriskole
Steinkjer skole
Trøndelag – Trööndelage – Stjørdal:
Elvran skole
Fagerhaug International School AS
Fagerhaug Kristne skole SA
Flora montessoriskole SA
Forradal oppvekstsenter skole
Fosslia skole
Halsen barneskole
Haraldreina skole
Hegra barneskole
Kvislabakken skole
Lånke skole
Skatval skole
Skjelstadmark oppvekstsenter skole
Trøndelag – Trööndelage – Trondheim:
Adventkirken skole Nidelven
Berg skole
Birralee International School Trondheim AS Avd skole
Bispehaugen skole
Bratsberg skole
Breidablikk skole
Brundalen skole
Byåsen skole
Charlottenlund barneskole
Dalgård skole og ressurssenter
Eberg skole
Flatåsen skole
Hallset skole
Husebarneskole Ac Møller – tegnspråksenter
Hårstad skole
Ila skole
Jakobsli skole
Kattem skole
Lade skole
Lilleskole
Nardo skole
Nidarvoll skole
Nyborg skole
Nypvang skole
Okstad skole
Ranheim skole
Romolslia skole
Rosten skole
Rye skole
Singsaker skole
Sjetne skole
Solbakken skole
Spongdal skole
Stabbursmoen skole
Stavset skole
Steindal skole
Steinerskolen i Trondheim Grunnskole
Steinerskolen på Rotvoll
Stiftelsen Trondheim International School
Stiftelsen Trondheim Kristne Grunnskole, tomasskolen
Strindheim skole
Sørborgen skole
Tanem skole
Tonstad skole
Trondheim Montessori
Utleira skole
Vikåsen skole
Åsheim barneskole
Åsvang skole
Åsveien skole og ressurssenter
Trøndelag – Trööndelage – Tydal:
Tydal barne- og ungdomsskole
Trøndelag – Trööndelage – Verdal:
Garnes skole
Helgådal Montessori SA
Leksdal skole
Stiklestad skole
Verdalsøra barneskole
Vinne skole
Vuku barne- og ungdomsskole
Ørmelen skole
Trøndelag – Trööndelage – Ørland:
Botngård barneskole
Brekstad barneskole
Fagerenget montessoriskole SA
Opphaug skole
Vallersund oppvekstsenter
Trøndelag – Trööndelage – Åfjord:
Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Stokksund grunnskole og Sfo
Sør-Roan skole
Åset skole
Vestfold og Telemark – Bamble:
Herre skole
Langesund barneskole
Rugtvedt skole
Rønholt skole
Stathelle barneskole
Vestfold og Telemark – Drangedal:
Drangedal 10-Årige skole
Kroken skole
Tørdal skule
Vestfold og Telemark – Fyresdal:
Gimle skule
Vestfold og Telemark – Færder:
Brattås skole
Føynland skole
Labakken skole
Lindhøy skole
Oserød skole
Steinerskolen i Vestfold
Teie skole
Torød skole
Vestfold og Telemark – Hjartdal:
Hjartdal Montessoriskule
Sauland skule
Stiftinga Tuddal montessoriskule
Vestfold og Telemark – Holmestrand:
Botne skole
Ekeberg skole
Galleberg skole
Haga skole
Hof skole
Holmestrand Internasjonale montessoriskole
Kjeldås skole
Kleiverud skole
Selvik skole
Vestfold og Telemark – Horten:
Fagerheim skole
Granly skole
Lillås skole
Lysheim skole
Nordskogen skole
Sentrum skole
Åsgården skole
Vestfold og Telemark – Kragerø:
Helle skole
Kragerø skole
Kragerøskjærgården montessoriskole
Levangsheia oppvekstsenter Avd skole
Sannidal skole
Vestfold og Telemark – Kviteseid:
Kviteseid skule
Vestfold og Telemark – Larvik:
Berg skole
Fagerli skole
Frøy skole
Hedrum barneskole
Hvarnes skole
Jordet skole
Kongshaugen Kristne grunnskole
Kvelde skole
Langestrand skole
Lardal skole
Mesterfjellet skole
Sky skole
Stavern skole
Tjodalyng skole
Valskole
Østre Halsen skole
Vestfold og Telemark – Midt-Telemark:
Bø skule
Folkestad skule
Gvarv skole
Sauar friskole
Vestfold og Telemark – Nissedal:
Kyrkjebygda oppvekstsenter Avdeling skule
Tveit skule / Nissedal ungdomsskule
Vestfold og Telemark – Nome:
Helgen montessoriskole
Holla 10-Årige skole
Lunde 10-Årige skole
Vestfold og Telemark – Notodden:
Gransherad skole
Heddal barneskole
Hjuksebø montessoriskole SA
Høgås skole
Lisleherad montessoriskole SA
Sætre skole
Tinnesmoen skole
Tveiten skole
Vestfold og Telemark – Porsgrunn:
Bergsbygda montessoriskole
Borge skole
Brattås skole
Brevik oppvekstsenter Avd skole
Grønli skole
Heistadskolene Avd Barn
Klevstrand skole
Langangen skole
Myrene skole
Sandøya montessoriskole
Stiftelsen International School Telemark
Stridsklev skole
Tveten skole
Vestsiden skole
Vestfold og Telemark – Sandefjord:
Andebu skole
Bokemoa skole
Byskolen
Fevang skole
Framnes skole
Gokstad skole
Haukerød skole
Helgerød skole
Høyjord skole
Kodal skole
Krokemoa skole
Melsom skole
Moe skole
Mokollen skole
Mosserød skole
Ormestad skole
Sande skole
Signo Grunn- og videregående skole AS
Skagerak International School
Store Bergan skole
Unneberg skole
Vennerød skole
Vesterøy skole
Virik skole
Vestfold og Telemark – Seljord:
Flatdal oppvekstsenter Skole 1-7
Seljord barne- og ungdomsskule Skole 1-10
Vestfold og Telemark – Siljan:
Midtbygda skole
Vestfold og Telemark – Skien:
Bratsbergkleiva skole
Buer skole
Bølehøgda skole
Gjerpen barneskole
Grenland Kristne skole
Kilebygda montessoriskole SA
Kjørbekkhøgda skole
Klyve skole
Kollmyr skole
Lunde barneskole
Moflata skole
Skauen Kristelige skole
Skien kommune Spesialpedagogiske Tjenester
Skotfoss oppvekstsenter Avd skole
Stigeråsen skole
Venstøp skole
Åfoss skole
Vestfold og Telemark – Tinn:
Atrå barne- og ungdomsskole
Rjukan barneskole
Tinn montessoriskole SA
Vestfold og Telemark – Tokke:
Høydalsmo skule
Tokke skule
Vestfold og Telemark – Tønsberg:
Barkåker skole
Bjerkely skole
Byskogen Kombinerte skole
Eik skole
Elihu Kristne grunnskole
Granly skole
Husvik skole
Kirkevoll skole
Presterød skole
Ramnes skole
Ringshaug skole
Røråstoppen skole
Sandeåsen skole
Sem skole
Solerød skole
Træleborg skole
Tønsberg Montessori skole
Vear Kombinerte skole
Volden skole
Vestfold og Telemark – Vinje:
Edland skule Avd skule
Rauland skule Avd skule
Øyfjell oppvekstsenter Avd skule
Åmot skule Avd skule
Vestland – Alver:
Alversund skule
Austebygd skule
Eikanger skule
Grasdal skule
Hordabø skule
Kløvheim skule
Knarvik barneskule
Leiknes skule
Lindås barneskule
Manger skule
Myking skule
Nordhordland Kristne grunnskole
Ostereidet barneskule
Rossland skule
Sagstad skule
Seim skule
Skodvin montessoriskule
Sæbø skule
Vestbygd skule
Vestland – Askvoll:
Askvoll skule
Atløy skule
Bulandet skule
Gjelsvik skule
Holmedal montessoriskule
Vestland – Askøy:
Davanger skole
Erdal barneskole
Fauskanger barne- og ungdomsskule
Florvåg skole
Follese skole
Hanøy skole
Haugland skole
Hetlevik skole
Hop skole
Kleppe skole
Kleppestø barneskole
Strusshamn skole
Træet skule
Tveit skole
Vestland – Aurland:
Aurland barne- og ungdomsskule
Flåm skule
Vestland – Austevoll:
Kolbeinsvik montessoriskule
Selbjørn skule
Storebø skule
Vestland – Austrheim:
Kaland barne- og ungdomsskule
Årås skule
Vestland – Bergen:
Alvøen skole
Apeltun skole
Aurdalslia skole
Bergen Kristne grunnskole
Bjørgvin montessoriskole
Bjørndalsskogen skole
Bønes skole
Christi Krybbe Skoler
Damsgård skole
Eidsvåg skole
Fjellsdalen skole
Flaktveit skole
Fridalen skole
Garnes skule
Haukedalen skole
Haukeland skole
Haukås skole
Hellen skole
Hjellestad skole
Holen skole
Hordvik skole
International School Of Bergen Avd skole
Kaland skole
Kalvatræet skole
Kirkevoll skole
Kjøkkelvik skole
Kringlebotn skole
Krohnengen skole
Krokeide skole
Kronstad skole
Kyrkjekrinsen skole
Landås skole
Li skole
Liland skole
Loddefjord skole
Lone skule
Lyshovden Oppveksttun Avd skole
Løvås Oppveksttun – skole
Mathopen skole
Midtun skole
Minde skole
Mjølkeråen skole
Møhlenpris Oppveksttun Avd skole
Møllebakken skole
Nattland Oppveksttun – skole
Nordnes skole
Ny Krohnborg skole
Nygårdslien skole
Olsvik skole
Paradis skole
Rolland skole
Rudolf steinerskolen i Bergen
Salhus skule
Seljedalen skole
Skeie skole
Skjold skole
Skranevatnet skole
Slettebakken skole
Smørås skole
St Paul skole
Stiftelsen Davinci montessoriskole
Stiftelsen montessoriskolen i Bergen
Stiftelsen steinerskolen på Skjold
Sædalen skole
Sælen Oppveksttun Avd skole
Søreide skole
Søråshøgda skole
Tertnes skole
Trengereid Oppveksttun Avd skule
Ulsetskogen skole
Ulsmåg skole
Vadmyra skole
Varden skole
Ytre Arna skule
Zinken Hopp skole
Ådnamarka skule
Vestland – Bjørnafjorden:
Borgafjellet barneskule
Eikelandsosen barneskule
Fusa barneskule
Hålandsdal Vekst SA
Kuventræ barneskule
Lunde barneskule
Lysekloster barneskule
Nore Fusa barneskule
Nore Neset barneskule
Os barneskule
Strandvik Vekst AS
Strøno barneskule
Søfteland barneskule
Søre Fusa barneskule
Søre Øyane barneskule
Vinnes friskule
Vestland – Bremanger:
Davik Oppvekst Avd skule
Hauge Oppvekst Avd skule
Kalvåg Oppvekst Frøyen skule
Svelgen Oppvekst Avd skule
Ålfoten oppvekstsenter Avd skule
Vestland – Bømlo:
Foldrøy skule
Gilje skule
Hillestveit skule
Lægreid skule
Meling skule
Moster skule
Rubbestadneset skule
Svortland skule
Våge skule
Vestland – Etne:
Enge skule
Skånevik skule
Vestland – Fedje:
Fedje skule
Vestland – Fitjar:
Rimbareid barne- og ungdomsskule
Selevik skule
Øvrebygda skule
Vestland – Fjaler:
Dingemoen skule
Flekke skule
Våge skule
Vestland – Gloppen:
Breim skule
Nordstranda skule
Sandane skule
Vestland – Gulen:
Brekke skule
Byrknes skule
Dalsøyra skule
Eivindvik skule
Vestland – Hyllestad:
Hyllestad skule
Vestland – Høyanger:
Bjordal skule
Høyanger skule
Kyrkjebø skule
Lavik skule
Vadheim oppvekstsenter Avd skule
Vestland – Kinn:
Brandsøy skule
Eikefjord barne- og ungdomsskule
Florø barneskole
Krokane skule
Raudeberg skule
Skavøypoll skule
Skram skule
Stavang skule
Steinhovden skule
Torvmyrane skule
Vestland – Kvam:
Foreninga Norheimsund friskule
Norheimsund skule
Strandebarm skule
Tørvikbygd skule
Øystese skule
Ålvik skule
Vestland – Kvinnherad:
Bringedalsbygda skule
Halsnøy skule
Malmanger skule
Nordsido Oppvekstområde Hatlestrand skule
Omvikdalen skule
Skarveland skule
Sunde skule
Undarheim skule
Uskedalen skule
Valen skule
Ølve montessoriskule SA
Åkra skule
Vestland – Luster:
Gaupne skule Avd skule
Hafslo barne- og ungdomsskule Avd skule
Indre Hafslo oppvekstsenter Avd skule
Luster oppvekstsenter Avd skule
Skjolden oppvekstsenter Avd skule
Solvorn oppvekstsenter Avd skule
Veitastrond skule
Vestland – Lærdal:
Borgund skule
Lærdalsøyri skule
Vestland – Masfjorden:
Matre skule
Nordbygda skule
Sandnes skule
Vestland – Modalen:
Mo skule
Vestland – Osterøy:
Fotlandsvåg skule
Hamre grendaskule
Haus skule
Hjellvik montessoriskule
Hosanger montessoriskule
Lonevåg skule
Valestrand skule
Samnanger barneskule
Vestland – Sogndal:
Fjærland oppvekstsenter Avd skule
Kaupanger skule
Leikanger barneskule
Norane skule
Sagatun skule Avd skule
Vestland – Solund:
Solund barne- og ungdomsskule
Vestland – Stad:
Bryggja skule AS
Flatraket skule
Haugen skule
Hjelle skule
Kjølsdalen montessoriskule SA
Nordfjordeid skule
Selje skule
Stadlandet skule
Stårheim skule
Vestland – Stord:
Hystad skule
Langeland skule
Leirvik skule
Litlabø skule
Rommetveit skule
Sagvåg skule
Stord Kristne skule AS
Tjødnalio skule
Vestland – Stryn:
Loen skule
Nordsida skule
Olden skule
Oppstryn skule
Rand skule
Tonning skule
Vikane skule
Vestland – Sunnfjord:
Bygstad skule
Flatene skule
Frøysland skule
Førde barneskule
Holsen skule og barnehage Avd skule
Naustdal skule
Sande skule
Skei skule
Slåtten skule
Sunde skule
Vassenden skule
Viksdalen skule
Vestland – Sveio:
Auklandshamn skule
Førde skule
Sveio skule
Valestrand oppvekstsenter Avd skule
Vikse skule
Vestland – Tysnes:
Onarheim skule
Tysnes skule
Vestland – Ullensvang:
Hauso barne- og ungdomsskule
Jondal skule
Kinsarvik skule
Odda barneskole
Opedal skule
Røldal skule
Skare barneskule
Tyssedal barneskole
Vikebygd skule
Vestland – Ulvik:
Brakanes barne- og ungdomsskule
Vestland – Vaksdal:
Dale skule
Stamnes skule
Stanghelle skule
Vestland – Vik:
Feios skule
Flatbygdi skule
Vestland – Voss:
Bjørgum skule
Bulken skule
Evanger skule
Gjernes skule
Granvin barne- og undomsskule
Gullfjordungen skule
Palmafossen skule
Skulestad skule
Vangen skule
Vossestrand barne- og ungdomsskule
Vestland – Øygarden:
Bjorøy skule
Blomvåg skule
Brattholmen skuleDanielsen barne- og ungdomsskule Sotra
Foldnes skule
Hjelteryggen skule
Knappskog skule
Kolltveit skule
Landro skule
Landro skule
Skogsvåg skule
Skålevik skule
Spildepollen skule
Stranda skule
Tjeldstø skule
Toftøy skule
Ulveset skule
Ågotnes skule
Vestland – Årdal:
Farnes skule
Tangen skule
Østfold – Aremark:
Aremark skole
Østfold – Askim:
Askimbyen skole
Båstad skole
Grøtvedt skole
Havnås oppvekstsenter Avd skole
Hovin skole
Hærland skole
Kirkefjerdingen skole
Knapstad barne- og ungdomsskole
Korsgård skole
Moen skole
Mysen skole
Ringvoll skole
Rom skole
Skjønhaug skole
Spydeberg skole
Stiftelsen steinerskolen i Indre Østfold
Tenor skole
Tomter skole
Trømborg skole
Østfold – Fredrikstad:
Ambjørnrød skole
Begbarne- og ungdomsskole
Borge skole
Childrens International School Fredrikstad AS
Cicignon skole
Gudeberg barne- og ungdomsskole
Hauge skole
Hurrød skole
Kjølberg skole
Lunde barneskole
Manstad skole
Nylende skole
Nøkleskole
Rekustad skole
Rød skole Kråkerøy
Rød skole Onsøy
Rødsmyra skole
Råkollen skole Avd Råkollen
Sagabakken skole
Slevik skole
Steinerskolen i Fredrikstad
Torp skole
Torsnes skole
Trara skole
Trosvik skole
Årum skole
Østfold – Halden:
Berg skole
Gimle skole
Halden montessoriskole AS
Hjortsberg skole
Kongeveien skole
Låskole
Os skole
Prestebakke skole
Tistedal skole
Østfold – Hvaler:
Hvaler barne- og ungdomsskole
Østfold – Marker:
Marker skole
Østfold – Moss:
Buen barne- og ungdomsskole
Bytårnet skole
Childrens International School Moss AS
Ekholt skole
Halmstad skole
Krapfoss skole
Larkollen skole
Melløs skole
Nøkkeland skole
Ramberg skole
Refsnes skole
Reier skole
Steinerskolen i Moss Grunnskole/Adm
Torderød skole Adventistkirkens grunnskole
Vang skole og ressurssenter
Verket skole
Øreåsen skole
Åvangen skole
Østfold – Rakkestad:
Bergenhus skole
Kirkeng skole
Os skole
Østfold – Råde:
Råde kommune Karlshus skole
Råde kommune Spetalen skole
Østfold – Sarpsborg:
Alvimhaugen barneskole
Borgen barneskole
Childrens International School Sarpsborg AS
Grålum barneskole
Hafslund barneskole
Hafslundsøy barneskole
Hannestad barneskole
Hornnes barneskole
Jelsnes barneskole
Kurland barneskole
Lande barneskole
Olavsborg Kristne skole
Sandbakken barne- og ungdomsskole
Sandesundsveien barneskole
Tindlund barneskole
Varteig barne- og ungdomsskole
Østfold – Skiptvet:
Kirkelund skole
Østfold – Våler (Viken):
Kirkebygden skole
Svinndal skole
Våk skole